Ei teadnud? Vot, nüüd tead. Võta meiega ühendust, aitame sul peoplaane teha ning ruumid õigeks ajaks kinni panna. Me aitame sul korraldada ka maailma kõige vingema – personaalse ja temaatilise jõulupeo.

Mis see on?

See on pidu, kus staarideks on su oma ettevõtte töötajad. See on pidu, mis täidab kõiki eesmärke, mis üks hea firmapidu täitma peaks: kasvatab lojaalsust, loob meeskonnatunnet, arendab ettevõtte kultuuri ja teeb töötajatele hiigelpika pai.

Möödunud jõulude ajal korraldasime selliseid pidusid palju ja kõige ägedam oli Horisont Pulp&Paper’ile tehtud Oscari Gala, kus tavalistest töötajatest said filmistaarid. Filmisime nende osavõtul eelnevalt 6 erinevat filmistseeni ning näitasime neid jõulupeol ehk Oscari Galal, kus osalejatele Oscarid kätte anti.

Tavalised inimesed olid laval prožektorite valgel, kuhu neil muidu asja poleks! Nemad olidki staarid, mitte Anne Veski. (Vabandust Anne, sa oled tegelikult väga suur staar, aga saad aru, jõulupeol käivad asjad teistpidi). See oli pidu, mis jääb osalejatele elu lõpuni meelde ning kasvatab tuleva aasta peol osalejate arvu kõvasti.

Ja tead mis?

Kui sa mõtlesid, et piisab peost, kuhu tellid söögi-joogi ning ühe tuntud inimese laulma, siis tead, jäta see parem tegemata. Bronni parimad peokohad ja pidu siit.