MEIST

Blue Drum on Tallinnas asuv motivatsiooni ja ürituskorraldusagentuur, kes tegutseb Balti riikides ja Soomes alates aastast 2004. Sellest ajast alates oleme korraldanud üle 2500 sündmuse, tuuri ja eripalgelise programmi.

Blue Drum korraldab suvepäevi, jõulupidusid, kliendiüritusi ning tutvustatab välisgruppidele Balti riikide ja Soome kultuuri ja ajalugu meelelahutuslike ürituste kaudu. Ergutusprogrammid, teatraalsed tuurid, lõbusad konverentsipausid, seiklusmängud, gala õhtusöögid ja teemapeod on põhilsed formaadid.

Viime programme läbi eesti, inglise, vene, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania kui ka kõikides skandinaavia keeltes. Kõiki üritusi kohandatakse vastavalt sihtrühmale ning kindlasti mitte ei puudu neist ka omapära, mis sündmuse meeldejäävaks muudab.

Blue Drumi ideed, rekvisiidid, meeskond ja partnerid loob elamusi, mida klient eales ei unusta. Meie meeskond koosneb loomingulistest inimestest, kellele võib alati loota. “Me armastame ja naudime oma tööd väga. Meie eesmärk pole kunagi see, et töö saaks tehtud, vaid, et klient kogeks midagi sellist, mida ta varem pole kogenud”. Lisaks Blue Drum produtseerib terviklahendusi sündmuste tarbeks. Välisturule suunatud programmidest ei puudu ka meelelahutuslik-õpetlik pool Balti riikide ja Soome kultuuriloo kohta. Nende üheltki üritustelt ei tohiks puududa peen huumor ja personaliseeritud programm vastavalt kliendi soovidele.

MEIE TIIM

OLAVI ANDLA

OLAVI ANDLA

Tegevjuht ja loominguline juht

Olavi on ettevõtte loov hing, kes pakub välja rohkem ainulaadseid ideid kui Google!

ET / EN / RU
Tel: + 372 646 0634
olavi@bluedrum.eu

REGINA FEDOTOVA

REGINA FEDOTOVA

Finantsijuht

Regina on maailma kõige positiivsem inimene. Tal on ilmselt ka magades naeratus näol.

ET / EN / RU
arved@bluedrum.eu

KAIRI LOIK

KAIRI LOIK

Soome turu piirkonnajuht

Kairi on maailma kõige agaram suhtleja. Tema peale saab alati loota ning tal on sulle alati midagi pakkuda.

ET / EN / FI
kairi@bluedrum.eu

MARKUS KRAAVI

MARKUS KRAAVI

Tehniline projektijuht

Markusel oli sündides ilmselt ühes käes iPad ja teises kaamera. Igatahes sellisena me teda tavaliselt üritustel näeme.

ET / EN
markus@bluedrum.eu