ÜRITUSED FIRMADELE- JA TURISMIGRUPPIDELE

Kreatiivsed ja Lõbusad

Võta meiega ühendust ja me aitame sul peoplaane teha ning ruumid õigeks ajaks kinni panna. Korraldame ka maailma kõige vingema – personaalse ja temaatilise jõulupeo, suvepäevi, uhkeid gala õhtusööke, erinevaid tuure ning igasuguseid teemapidusid. Me ei vahenda vaid mõtleme ise välja ja toodame sellise ürituse, mis sobib just Teie firmale.

ERGUTUSPROGRAMMID JA MEESKONNAÜRITUSED

10x Mega Motivatsioon

Iga inimest on võimalik motiveerida. Motivatsioon on jõud, mis meid edasi liikuma sunnib ning mida me kõik elutegevuseks vajame. Blue Drum´i meeskond ergutab osavõtjaid koomiliste situatsioonidega, innustavate mängude ja jõukatsumustega, mis sulatab jää ja toob rõõmsa meele osavõtjatele.

 

KAASAHAARAVAD IPAD VÕI MOBIILSED MÄNGUD

Nutilahendused

Koostöös meie usaldusväärse partneriga pakub Blue Drum Events tipptasemel mobiilseid lahendusi asukohapõhisteks tegevusteks. Mitmeotstarbeline platvorm võimaldab hõlpsasti kasutatava graafilise veebitööriistaga arendada erinevaid asukohapõhiseid tegevusi. Selle platvormiga saate kasutada meie loodud mängude portfelli - või saate kujundada, luua ja käivitada oma sise- või välitegevusi!

 

TEMAATILISED ÜRITUSED

Geniaalsed Ideed

Kas sooviksid tagasi minna keskaega ning osaleda Maikrahvi turniiril? Või riietuda hoopis maffiabossiks? Või hoopis sattuda 20ndate ajastusse või seilata piraatidega merel? Võime viia Teid muinasjuttu või organiseerida hoopis prükkarite kokkutuleku. Teemasid on seinast seina.

 

REGIOONI TUTVUSTUS JA BRÄNDING

Põhjalikud Teadmised

Teeme tihedat koostööd kohalike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, et tutvustada Balti riikide pealinnu ja Soomet välismaistele gruppidele. Meie positsioneering regiooni tutvustamisel on histotainment (ajaloo õppimine meelelahutsulikul moel) ja edutainment (teadmiste omandamine meelelahutuslikul moel).

EKSKURSIOONID KRUIISITURISTIDELE

Kiiksuga Naljad

Alates 2006. aastast teeb Blue Drum tihedat koostööd suurimate kruiisifirmadega, mille laevad seilavad Tallinna sadamat. Pakume nõukogude tuure miilitsaga, keskaja Commedia dell'arte stiilis tuure ning moodsaid tahvelarvutimänge inglise, prantsuse, hispaania, itaalia, saksa ja vene keeles.

TEATRALISEERITUD TUURID

Igaveseks Meeldejääv

Tallinna vanalinn on ainulaadne keskaegne pärl, kus saab korraldada ehedaid keskaegseid tuure. Blue Drum’il on kaks nõukogude bussi KAVZ millega miilitsad sõidutavad Teid nõukogude aega või siis viime külalised pokudega kohtuma. Teatraliseeritud tuurid on meie leivanumbrid. Oleme välja õpetanud giide ja animaatoreid, kes viivad Teid audentsetes kohtades ajas tagasi (histotainment).

RAHVUSVAHELISED PULMAD

Ootusi Ületav

Muinasjutt metsas, tsaari vastuvõtt, küünipulm, kolhoosipulm, granaatõun või kõrvitsapulm, maagiline mets või hoopis värviküllane palee koos lilleaiaga… need on vaid mõned teemad, millega me eristume Eesti pulmamaastikul, kui teeme pulmi eesti-vene-inglise-soome keeles. Iga pulma jaoks kirjutame eraldi stsenaariumi arvestades pruutpaari omapära ja soove. Kuid ikka tahame lisada väikest kiiksu või midagi teistmoodi teha kui tavaliselt.

PROMOTSIOON

Efektiivne ja Meelelahutuslik

Ebastandartne lahendus toote lanseerimiseks, toote reklaamimiseks, poe avamiseks või hoopis mingi muu kreisi idee müügiedustuseks. Saada meile päring ja räägime kreatiivsest kontseptsioonist. Äkki pakume midagi muud kui traditsiooniline reklaamiagentuur!

GASTRONOOMILISED ELAMUSED

Autentne Kohalik Maitseelamus

Blue Drum haldjad pakuvad metsade ja rabade servadel puhast Eesti toitu ja allikavett. Puuokstele on seotud maitsvad gurmeepalakesed või kalur toob järvelt värske kala. Rahvariietes talupoeg toob lauale sülti ja metsakohinat. Vot see on elamus. Toidu serveerimine on show ja selleks on Blue Drum loonud erlaid projekti nimega www.showcatering.eu

KONVERENTSID JA KOOSOLEKUD

Perfektselt Korraldatud

Aitame korraldada konverentse ja koosolekuid erilistes kohtades või siis traditsioonilistes konverenstiruumides. Meie originaalsed konverentsipausid toovad osavõtjatele naeratuse näole ning lisavad energiat juurde väsinud vaimule ja kehale. Enne või pärast konverentsi aga korraldame erinevaid tuure, mis sageli jäävad osavõtjatele igaveseks meelde.

2500+

KORRALDATUD ÜRITUST JA PROGRAMMI

17 AASTAT

KOGEMUSI ÜRITUSTE KORRALDUSE TURUL

70%

KLIENTIDEST TULEB SOOVITUSTE KAUDU

A-KLASSI

KREDIIDIREITING VIIMASE 5 MAJANDUSAASTA JOOKSUL

REFERENTSID

Võtke meiega ühendust kui soovite rohkem tagasidet meie tehtud projektidest

 

Suur suur aitäh kogu teie tiimile veelkord! Jäime väga rahule ja nautisime kogu protsessi. Tubli töö teie tiimi poolt, oli väga meeldiv koostööd teha 🙂

Emotsioonid on kõigil “laes” ja ütleme nii, et sellise kõrge tasemega peokorraldust pole siinkandis ennem nähtud. Uskumatu, et lihtsast töökoja hoonest sai sellise “show arena” teha. Kõige enam olid üllatunud oma töökoja inimesed. Kahju, et see üritus kuidagi ruttu otsa sai.

Columbus Eesti AS, Prenton OÜ

Estonia

Soovin tänada väga vahva päeva eest laupäeval. Kõik oli väga hästi organiseeritud ja detailideni läbi mõelnud. Birgit oli väga abivalmis ja ka vastutulelik, kuna kahjuks meie külalistel läheks lõunasöögiga veidi kauem ja alustasime 15 min hiljem. Soomekeelne giidoli väga-väga tore ja tema lood olid super värvikad. KGB muuseumi programm oli muidugi väga meeldejääv ja soomlased olid nii rõõmsad, et sellest osa said. Juuso tundis ennast ekstra erilisena, et just tema välja valiti 🙂 Aitäh, et tegite meie külaliste päeva nii meeldejäävaks.

Tekastone Oy

Finland

We had a wonderful, entertaining evening. It was just perfect and from those I spoke to I only got this great feedback as well. The program and musicians were really nice. The games were funny and fitted in perfectly (not too much, as one might assume beforehand). They raised the good mood even more. Never ever there was any problem or anything that was not manageable. This was actually my impression during the whole time organizing our event and during our stay. Thank YOU for all your work to help us organize this wonderful evening.

SOP Hilmbauer & Mauberger Gmbh & Co KG

Austria

Danke für die gute Organisation eurer Regionalversammlung und Jahrestagung. Das war ein tolles Event, insbesondere das Essen zum Schluss mit dem Spiel! Sehr unterhaltsam!! Hiermit möchte ich mich gerne bei euch allen für den netten Abschied im Rahmen der gestrigen sehr gelungenen Veranstaltung bedanken. Besonderen Dank an das Team das hinter den Kulissen, das einen wirklich tollen Job gemacht hat

Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis, Leedus

Estonia

Aitäh imetoreda ja meeleoluka päeva eest. Tõeliselt armas on Teiega koostööd teha, tagasiside on osalejate poolelt väga positiivne ja tunnustav. Välja ei ole toodud midagi sellist, mis võiks teisiti olla… Omade käest on samuti olnud positiivne tagasiside. Oli tõeliselt tore ja vaatame varsti ka järgmise suve üle…

ON24 AS

Estonia

The Soviet tour was terrific! Entertaining, yet very informative and meaningful to hear first hand what freedom means to those who grew up without it and then finally achieved it. I wish more Americans, especially younger ones could hear your story. Thanks for a wonderful time in Estonia.

Mike Huckabee, former governor of Arkansas

USA

Täname veelkord imeilusa õhtu eest. Kõik oli suurepärane ning me kuulsime väga-väga palju kiidusõnu. Teie näol on tegemist tõelise profesionaaliga. Meie õhtu oli väga tore tänu särtsakale juhtimisele Teie poolt.

O-I Production Estonia AS

Estonia

25 inimest 25-st kiitsid mõrvamüsteeriumi õhtusööki! Skeptikutest said uskujad ja saime ürituse osaliseks millest räägitakse veel pikalt! Suured tänud vastutulelikkuse ja kiire mõtlemise eest! Sellist sõna nagu „Ei“ Blue Drum meeskonnas ei eksisteeri! Järgmiste üritusteni!

Gunvor Eesti AS

Estonia

Suur tänu olemast meie pikaaegne partner! Blue Drum – „kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab“ suhtumisega, väga hea koostööpartner, turistid on alati väga rahul. Ka minu poolt ainult kiidusõnad teile!!! 😊

DenEesti

Estonia

Огромное спасибо за мероприятие, мы в восторге! Менеджер от агентства нас встретила в отеле, провела на экскурсию. Экскурсовод был супер, шикарный рассказчик, с отличным английским.Программа очень интересная, веcело, с шутками, 2 часа пролетели незаметно.

ATH American Express GBT

Russia

Thank you very much for an excellent weekend. Unexpected welcome, your show in the hotel and in the bus. The tasks in the prison were well done! We also liked Ipad game. We saw so much more and it was perfect during slow Sunday. You are great.

Dvergsdal Bouvet Norge AS

Norway

Fantastic actors! Together with a Norwegian group we had an unforgettable show with these guys! We will be back!! Big thank you from Kjetils Bussreiser!

Kjetils Bussreiser

Norway

Need on ainult mõned meie fantastilistest klientidest

our clients

Saada meile päring

1 + 4 =