Loading...
aastast 2004
Ürituste korraldamine

Firmapeod

Suve- või talvepäevad? Firma sünnipäev või väljasõit loodusesse? Blue Drum annab teie üritusele totaalse kiiksugarantii!

Kliendiüritused

Avate uue tehase, kolite kontori ümber või soovite tänada oma kliente? Aga siis teeme seda üheskoos!

Stiilipeod

Soovid minna tagasi keskaega ja olla osa Maikrahvi turniirist? Aga ehtida end sulgedega 20ndate maffiaseltskonnas? Või olla mõrvamüsteeriumi peategelane? Ükski temaatika ei sulge meie uksi!

Pulmad

Blue Drum pakub ka täislahendust noorpaaridele. Olgu tegu või rahvusvahelise pulmaga – teeme ära – no problem!

Motivatsiooniüritused

Soovite oma töötajaid tänada, üllatada või neile põnevat seiklust pakkuda? Andke meile vabad käed ja te ei kahetse seda.

Eriprojektid

Blue Drum ja väljend "EI SAA" - need lihtsalt ei käi omavahel kokku! Olgu selleks sisetelevisiooni loomine, merepäevad või ajalooline etendus vanalinna tänavail. Kõik on võimalik!

Seiklusmängud

kiiksuga seiklusmängud erinevates suurustes gruppidele

ACTION TRACK

Action Track on seiklusmäng tahvelarvutitel, mille osavõtjad saavad meelelahutuslikul moel teada uusi fakte ümbritsevast maailmast, firmast või partnerist. Kogu mängu saab kohandada vastavalt asukohale, firma spetsiifikale või konverentsi temaatikale - ükski teema ei sea piire!

AMAZING RACE

Oled tüdinenud seiklusmängust, kus kõik on liialt etteteada? Meie murrame reegleid - ainus teadaolev info on see, et kohtume rongijaamas! Sealt edasi viib Sind enneolematu seiklus autoromulasse, kalatiigi äärde, tädi Maali tagahoovi.. Kahtlemata üks elumuutev kogemus, kus kiirusest olulisem on hoopis nutikus!

LENNUSADAMA SEIKLUSMÄNG

Oleme välja töötanud Eestis ainulaadse ja spetsiaalse seiklusmängu Lennusadama territooriumil ja ruumides. Seikluse jooksul tuleb lahendada KGB poolt antud ülesandeid. Ürituse lõpetab meelelahutuslik auhinnatseremoonia.

MURUMÄNGUD

Köievedu kuulus veel 100 aastat tagasi olümpiamängude kavva. Leiame, et on viimane aeg edasiliikuda ning sangpomm ja köis väärikale puhkusele saata. Oleme tootnud hulgaliselt rekvisiite murumängudeks, millest paljud ei ole ainulaadsed mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas.
Tuurid
UNESCO maailmapärandisse kuuluv Tallinna Vanalinn peidab endas keskaegseid pärle ja aardeid, mida Blue Drumi tiim aitab Sul leida. Tallinnas on kõik käe-jala juures, seega erineva stiiliga legende ja ehitisi on võimalik siduda keskajast modernse tänapäevani.

Soovid üllatada sõpru/kolleege enneolematul moel? Anna meile taustainfot paari inimese huvide, hobide kohta ja me pöörame selle peadpööritavalt humoorikaks kogemuseks!

Meeskond

kiiksuga programme aastast 2004

+372 510 7010
olavi@bluedrum.eu

Olavi ideedel ja kogemustel pole otsa ega äärt - tema kreatiivsuse kõrval kahvatub isegi Google!
Olavi Andla
Kreatiivne tegevjuht

+372 520 4819
regina@bluedrum.eu

Regina on üdini positiivne hing, kelle naeratus ei kustu ilmselt ka magades mitte.
Regina Fedotova
Raamatupidaja / projektijuht

+372 555 73 337
kairi@bluedrum.eu

Müügijuht Kairi on kõige aktiivsem inimestega suhtleja, keda te oma elus kohanud olete! Tema iseloom on nõnda särav ja pealehakkav, et isegi päike kohmetub tema ees.
Kairi Loik
LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

geili@bluedrum.eu

Pealtnäha pisike, kuid hingelt suur, vastutulelik ning särasilmne projektijuht.
Geili Salumets
Projektijuht

aljona@bluedrum.eu

Гражданин мира с русской душой. Любит Скандинавию и.... еще раз Скандинавию.
Aljona Makagonova
Müügijuht

markus@bluedrum.eu

Markus sündis ilmselt kaamera käes ja laptop süles. Muidugi ei saa ka märkimata jätta tema vuntse - need on vähemalt sama pikad nagu Vana-Toomasel!
Markus Kraavi
Tehniline projektijuht

Kuldmuna
Motivatisooni juht
2067
Korraldatud üritusi
9999999
Valmis ideid
Telefon
+372 646 0634
Aadress
Vana Viru 4, Tallinn 10111, Eesti
 Eelmine  Kõik tööd Järgmine